BİLMİŞ İNŞAAT & KİMYA
HAKKIMIZDA

BİLMİŞ İNŞAAT & KİMYA PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
www.bilmisinsaat.com - info@bilmisinsaat.com
1994'ten Bugüne Sizlerin Hizmetinde
HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ 2014 YILINDA İNŞAAT VE KİMYASAL İTHALATI SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞTIR. KURUMSAL KİMLİK VE MARKA TESCİLİ ÇALIŞMALARINDAN TAMAMLAYAN FİRMAMIZ 30’UN ÜZERİNDE ÇALIŞAN PERSONELİ İLE BERABER SON KULLANICI VE ÜRETİCİYE YÖNELİK KİMYASAL ÜRÜNLER VE İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR. YILLARIN TECRÜBESİ İLE KONUSUNA HAKİM, ÖZVERİLİ VE İLERİYİ GÖREN ÇALIŞANLARI İLE BERABER SEKTÖRDE ARANILAN ADRES OLMAK HEDEFİNDEDİR.

Saygılarımızla...İş stratejimizin temelinde “insan ve çevre merkezli sürdürülebilir büyüme ilkesi” yer alır.
Türkiye’nin enerji şirketlerinden biri olarak, uzun vadeli, geleceğe yönelik yatırımlar yaparız.
Tüm yatırımlarımızda, içinde yaşadığımız topluma değer sağlamayı temel sorumluluğumuz olarak benimseriz.
Hizmetlerimizin ülke ekonomisine katma değer yaratması, yenilikçi nitelikte olması ve çevre ile uyumlu olması için çalışırız.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk ilkesini, sürdürülebilir büyümenin temel dayanak noktası olarak görürüz.
Sorumlu, etik ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimseriz.
Şirketimiz etik değerlere, şeffaf ve adil iş yapış şekline, yasalara uyma, sosyal sorumluluk projelerine ve evrensel insan haklarına verdiği önem ile öncü rolü üstlenerek kurumsal itibar konusunda ilişkide bulunduğu kuruluşlara saygın bir örnek oluşturmaktadır.
VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.
MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurulduğu günden bugüne kadar sektöründeki engin tecrübesiyle de ihracat noktasında ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Yurtdışından gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yaparak, uygun fiyat ve kaliteli ürün ihracatıyla da hizmet vermeye devam etmektedir.

Uluslararası ticaret alanında, dış ve iç pazarlardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, iç işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerini ileriye taşımak için çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel ekibiyle; kalite ve estetik standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Dış ticaret konusunda uzman personeliyle, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda (İhracat/İthalat yönetimi, Global yönetim hizmetleri, Gümrük işlemleri v.b.) konularında yanınızda yer alır; sizin hedefleriniz, bizim vizyonumuz olur.İTHALAT ÇÖZÜMLERİMİZ

İthalat yapılacak ülkede detaylı ürün ve üretici araştırması

İthalat yapılacak ülkede fabrika görüntüleme, güvenirlik onayı

Sizinle veya adınıza, İthalat yapılacak ülkede fabrika ziyaretleri

İthalat yapılacak ülkede sipariş takibi

İthalat yapılacak ülkede konteyner yüklemeleri

İthalat yapılacak ülkede, numunenize veya çiziminize göre üretim

Veya komple çözümler

 

Kurulduğu günden bugüne kadar sektöründeki engin tecrübesiyle de İthalat noktasında ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yaparak, uygun fiyat ve kaliteli ürün ihracatıyla da hizmet vermeye devam etmektedir.

Uluslararası ticaret alanında, iç pazardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, iç işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerini ileriye taşımak için çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel ekibiyle; kalite ve estetik standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Dış ticaret konusunda uzman personeliyle, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda (İhracat/İthalat yönetimi, Global yönetim hizmetleri, Gümrük işlemleri v.b.) konularında yanınızda yer alır; sizin hedefleriniz, bizim vizyonumuz olur.

 Firmamızla WhatsApp üzerinden iletişime geçin.
 Firmamızla Telefon İle iletişime geçin.


BİLMİŞ İNŞAAT KİMYA


hizmetlerimiz


SOSYAL MEDYA


İLETİŞİM
  • TELEFON: +90 212 283 12 81
  • E-MAİL: info@bilmisinsaat.com
  • WEBSİTE: www.bilmisinsaat.com
 Firmamızla WhatsApp üzerinden iletişime geçin.
 Firmamızla Telefon İle iletişime geçin.
Copyright © 2020 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0532 264 37 61