BİLMİŞ İNŞAAT KİMYA PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
www.bilmisinsaat.com - info@bilmisinsaat.com


HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ 2014 YILINDA İNŞAAT VE KİMYASAL İTHALATI SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞTIR. KURUMSAL KİMLİK VE MARKA TESCİLİ ÇALIŞMALARINDAN TAMAMLAYAN FİRMAMIZ 30’UN ÜZERİNDE ÇALIŞAN PERSONELİ İLE BERABER SON KULLANICI VE ÜRETİCİYE YÖNELİK KİMYASAL ÜRÜNLER VE İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR. YILLARIN TECRÜBESİ İLE KONUSUNA HAKİM, ÖZVERİLİ VE İLERİYİ GÖREN ÇALIŞANLARI İLE BERABER SEKTÖRDE ARANILAN ADRES OLMAK HEDEFİNDEDİR.

Saygılarımızla

İHRACAT ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurulduğu günden bugüne kadar sektöründeki engin tecrübesiyle de ihracat noktasında ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Yurtdışından gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yaparak, uygun fiyat ve kaliteli ürün ihracatıyla da hizmet vermeye devam etmektedir.

Uluslararası ticaret alanında, dış ve iç pazarlardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, iç işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerini ileriye taşımak için çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel ekibiyle; kalite ve estetik standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Dış ticaret konusunda uzman personeliyle, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda (İhracat/İthalat yönetimi, Global yönetim hizmetleri, Gümrük işlemleri v.b.) konularında yanınızda yer alır; sizin hedefleriniz, bizim vizyonumuz olur.İTHALAT ÇÖZÜMLERİMİZ

İthalat yapılacak ülkede detaylı ürün ve üretici araştırması

İthalat yapılacak ülkede fabrika görüntüleme, güvenirlik onayı

Sizinle veya adınıza, İthalat yapılacak ülkede fabrika ziyaretleri

İthalat yapılacak ülkede sipariş takibi

İthalat yapılacak ülkede konteyner yüklemeleri

İthalat yapılacak ülkede, numunenize veya çiziminize göre üretim

Veya komple çözümler

 

Kurulduğu günden bugüne kadar sektöründeki engin tecrübesiyle de İthalat noktasında ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yaparak, uygun fiyat ve kaliteli ürün ihracatıyla da hizmet vermeye devam etmektedir.

Uluslararası ticaret alanında, iç pazardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, iç işleyişlerini daha verimli hale getirmek ve marka değerini ileriye taşımak için çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel ekibiyle; kalite ve estetik standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Dış ticaret konusunda uzman personeliyle, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda (İhracat/İthalat yönetimi, Global yönetim hizmetleri, Gümrük işlemleri v.b.) konularında yanınızda yer alır; sizin hedefleriniz, bizim vizyonumuz olur.  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
  • 1994'ten bugüne
SOSYAL MEDYADA BİLMİŞ İNŞAAT KİMYA PAZARLAMA


_facebook_ _foursquare_ _twitter_ _flickr_ _youtube_

Copyright © 2014 BİLMİŞ İNŞAAT KİMYA PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. - www.bilmisinsaat.com


Copyright © 2014 ajansumut.com WEB SİTESİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ -*- TELEFON: 0216 467 74 00 - 0532 264 37 61